Uygun Fiyatlı Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

Uygun Fiyatlı Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

Uygun Fiyatlı Ankara Erkek Öğrenci Yurdu

Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdunu diğer yurtlardan ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi sunulan yurt hizmetlerinin ticari kaygılardan ziyade veli & öğrenci memnuniyeti düşünülerek yapılmasıdır. Bu amaçla da ailelerin ceplerini yakmayacak bir şekilde yıllık yurt ücret tarifeleri belirlenmektedir...

Fiyat / Performans Göz Önüne Alındığında Makul Yurt Ücretleri!

2006 yılından bu yana Çankaya Erkek Öğrenci yurdu olarak hizmetlerini sürdüren Ardıçlar erkek öğrenci yurdunda ailelerin zorlaşan bu ekonomik koşullarda daha fazla yıpranmaması amacı ile verilen hizmet kalitesi göz önüne alındığında uygun fiyat avantajları ile yurt hizmetleri verilmektedir. Özellikle merkezi bir konumda yer almasına rağmen sunulan bu makul ücretler nedeni ile mutlaka Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdunu tercih etmelisiniz.

Her Gün Düzenli Temizlik!

Çankaya ve Bahçelievler erkek öğrenci yurdu denildiğinde parmakla gösterilen ender yurtlardan bir tanesi olmasını temizliğe yapmış olduğu yatırımlara borçlu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdunda profesyonel temizlik elemanları ile her gün düzenli bir şekilde temizlik yapılmaktadır. Erkek öğrenciler için başlı başına sorun olan temizlik ihtiyaçları bu sayede başarılı bir şekilde giderilmiş olur.

Profesyonel Aşçılar ile Yemek Hizmetleri!

Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdunu diğer yurtlardan ayıran en temel özellikler arasında profesyonel aşçıları bünyesinde barındırması gelmektedir. Bahçelievler erkek yurdu olarak öne çıkan bu önemli yurtta oldukça hijyenik koşullar altında sunulan yemek hizmetleri sayesinde çocuklarınız kendisini ev rahatlığında hissedecektir.

7/24 Güvenlik!

Çocuklarınızın sizin gözünüzde ne kadar değerli olduğunu bilen uzman kadromuz 7/24 yurt güvenliği hususlarında mükemmele yakın hizmetler sunarak sorunsuz bir eğitim hayatı geçirilebilmesini sağlamaktadır. Parmak izi ile giriş çıkış işlemleri güvenlik hizmetlerine verilebilecek önemli örnekler arasında yer almaktadır.

Bakanlık Onaylı Erkek Öğrenci Yurdu

Bakanlık onaylı Ankara Erkek Öğrenci yurdu olarak öne çıkan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu sürekli denetlemelere tabi tutulduğundan dolayı sunulan hizmet kalitesinde hiçbir zamanda düşüş yaşanmamaktadır.

Ferah Çalışma Odaları!

Çankaya Erkek Öğrenci yurdu olarak öne çıkan Ardıçlar erkek öğrenci yurdunda öğrencilerin derslerdeki başarılarını artırabilmek amacı ile oldukça ferah ve sakin bir çalışma odası sunulmaktadır. Bu sayede 13 yıldır Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olarak hizmet verip yüksek eğitim başarısını sağlayan ender kurumlardan birisidir Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu...

Size Özel Teklifler İçin Arayın!

Çankaya ve Bahçelievler öğrenci yurdu olarak hizmet veren Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu yetkililerinden size özel fiyat teklifleri almak ve hizmetler ile alakalı olarak kapsamlı bilgiler edinmek için 0312 212 62 72- 0312 220 06 40 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz...

Ankara'da Erkek Öğrenci Yurdu denince
akla ilk gelen yurt.

Keşfet
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurtları