Neden Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu!

Neden Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu!

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdunu tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Burada sizlere bu önemli yurdu tercih etmeniz için nedenleri sıralamaya çalışacağız...

1- Yüksek Öğrenci & Veli Memnuniyeti

Çankaya erkek Öğrenci yurdu denildiğinde başı çeken öğrenci yurtlarından bir tanesi olmayı başaran Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdu personelleri ticari kaygılardan ziyade öğrenci & veli memnuniyetini düşünerek çalışmalar yürütmüş olduklarından dolayı sektörün en yüksek memnuniyetini yakalamış Ankara erkek öğrenci yurdu olarak öne çıkmaktadır.

2- Kaliteli Wifi Hizmetleri

Ankara Erkek Öğrenci yurdu olan Ardıçlar erkek yurdunda göstermelik hizmetler asla sunulmamaktadır. Diğer yurtların aksine bizlerde fiber optik altyapısına sahip İnternet hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmet öğrencilerimizin derslerine ve etkin bir şekilde çalışabilmesine olanak tanımaktadır.

3- Ferah Çalışma Odaları

Ardıçlar erkek öğrenci yurdunu diğerlerinden ayıran en önemli özellikler arasında ferah çalışma odaları gelmektedir. Öğrencilerimizin verimli bir şekilde ders çalışabilmesi amacı ile tüm detayları düşünülmüş çalışma odaları bulunmaktadır.

4- Düzenli Temizlik

Özellikle erkek öğrenciler için başlı başına bir sorun olan oda ve yatak temizliği düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Tecrübeli temizlikçi kadrosuna sahip olan Ardıçlar erkek öğrenci yurdunda kaliteli bir şekilde sunulan temizlik hizmetleri sayesinde öğrencilerin bir ev rahatlığında yurt hizmetleri alabilmesi amaçlanmaktadır.

5- Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdunda merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri bulunarak öğrencilerimizin olumsuz hava koşullarından etkilenmeden verimli bir şekilde ders çalışabilmesini amaçlamaktayız.

6- Kaliteli Yemekler

Kendi bünyesinde yer alan profesyonel aşçılar ile yemek hizmetleri sunan Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurduna çocuklarınızı gözünüz kapalı bir şekilde kayıt yaptırabileceksiniz. Temiz ve hijyenik bir ortamda sunulan yemekler sayesinde çocuğunuz kendisini adeta evinde hissedecektir.

7- Uygun Fiyatlar

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu yetkilileri bu işi ticari kaygılardan ziyade öğrenci & veli memnuniyetini düşünerek gerçekleştirmektedirler. Bu amaçla da sunulan bu denli kaliteli yurt hizmetleri oldukça makul fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Ankara Erkek Öğrenci Yurdu olan Ardıçlar Erkek Öğrenci yurdu yetkililerinden hizmetler ile alakalı olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için 0312 220 06 40 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz...

Ankara'da Erkek Öğrenci Yurdu denince
akla ilk gelen yurt.

Keşfet
Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurtları