Balgat: 0 312 220 06 40 - Bahçelievler: 0 312 212 62 72

Temiz ve kaliteli ''evimiz'' in sıcakkanlı personelle bir araya geldiği zaman gerçekten ev özlemimiz biraz daha azalıyor. Herşey için teşekkürler Ardıçlar...

Gerçekten çok temiz ve kaliteli bir yurt. Bundan önce 2 yıl farklı bir yurtta kaldım, orası da Ankara'nın en tanınan yurtlarından birisi ama Ardıçlar yurdunu gördükten sonra anladımki diğer yurdun sadece ismi varmış. Bence kıyaslanamayacak kadar kaliteli bir yurt. Herşeyden önce kaliteli, anlayışlı ve gerçekten dost hassasiyetinde davranan bir personel kadrosu var. Hepsi çok iyi insanlar. Teşekkürler Ardıçlar... Benden sonra çocuklarım da yıllar sonra size emanet olacak...

çok kaliteli bir yurt

şu anda da ardıçlarda kalıyorm cok kaliteli bir yurt.

merhabalar, 3 haftalık staj programı suresınce Ardıclar Erkek ogrencı yurdu ( bahcelıevler) de kaldım. Herseyıyle mukemmel olan yurt ınsana tam bır ev ortamı ve calısanları ıle aıle sıcaklıgı hıssettırıyor , Bulunduğu konum olarak da fızıksel bakımdan da avantajlı olan yurdun kaliteli hizmet anlayısı bu 3 haftalık surede bızlerı etkıledı, teşekkurler ardıc ogrencı yurdu personelı ozellıkle Melih bey, Hasan Amca, leyla ve nılufer Abla. :)

Üç ayı aşkın bir süredir bu yurtta kalmaktayım. Yurdumuz hiç abartısız Ankara'nın en iyi yurtlarından birisidir. Öncelikle, burada çalışan ablaların ve abilerin öğrencilere gösterdikleri sıcaklıktan kaynaklanıyor bu güzel ortam. Tabi burada kalan öğrenciler de tam arkadaşlık yapılacak insanlar olmaları da bu konuda katkıda bulunuyor. Yurdun, yani binanın, da yeni ve çok temiz olması insanın rahat olmasını sağlıyor. Zaten sunulan servisler de öğrencilere çok zahmetsiz bir yaşam fırsatı sağlıyor: mesela odaların günlük temizliği, çamaşırların yıkanıp ütülenmesi, odalarda bulunan televizyon ve buzdolapları, her gün çıkan yemekler ve kablosuz internet. Mekan olarak da Bahçelievler mükemmel. 7. Cadde'ye bir dakikalık mesafede bulunmamız hem eğlence hem de alışveriş ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Ayrıyeten yurdun metro duraklarından biraz uzak olmasına rağmen, yanıbaşımızda bulunan Milli Küutüphane'nin yanından kalkan dolmuşlar ve otobüsler her yere kolayca erişmemizi mümkün kılıyor. Bir doktora öğrencisi olarak öğrencilik hayatımda çok yurt gördüğümü söyleyebilirim. Bunların bir çoğunda Ardıçlar'da bulduğum kaliteyi ve rahatı bulamamıştım. Hülasası: Ardıçlar Bahçelievler şubesinden çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

yurda kaydolurken bize çok sıcak bir aile ortamında bulunacağımız söylenmişti vede öyle oldu.ankaranın en kaliteli ve muhiti en güvenilir olan yurdu bence bahçeli ardıçlar.deyimi yerindeyse 5 yıldızlı otel konforunda bi yurt.öncelikle hasan ardıç ve melih tiryaki abilerimize teşekkürü borç biliriz tüm yurt personellerine bize sagladıkları bu güzel sıcak ortam için teşekkür ederiz.

ankara'nın öğrenciler için merkezi sayılan bahçelievlerde bulunan samimi ve sıcak bir ortama sahip olan güzel insanları barındıran ve mobilyaları evinizdekinden yeni olan öğrenci yurdu... Fazla gezmeye gerek yok benzin israfı olur

bu yurttan once bır kaç yurtta kaldım sonra eve çıktım sonra bu yurdu gördüm hem rahatlık bakımından hem temizlik bakımından çok iyi 7. caddeye yakın olmasıda ıhtıyaclarınız bakımından cok begenecegınız bı yerde kesinlikle tavsiye ederim..

1 yıl boyunca bahçelievler şubesinde kaldım.Gördügüm en iyi,en temiz ve gerek merkezi alanlara yakınlıgı,gerekse ulaşım kolaylıgı açısından ankara'nın en iyi erkek ögrenci yurdu.

Birkez daha dönüpte geriye baktım bu sabah takvim yapraklarının ne kadar hızlı kopardığımı fark ederken saklamaya çalıştım hayretimi 9 ayı sizlerle beraber geride bırakmış olduğumu fark edince ihtiyar bir insanın anılarına dönüşü gibi sorgulamaya başladım bu 9 aydan geriye kalanları ve ne mutlu ki süzgecimin üzerinde kalan anılar sadece sizlere minnet ve teşekkürlerimi sunmam gereken anılarınolduğunu fark ettim ve bunları yazmadan geçemedim belkide geçmem mümkün değildi. SİZLERE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM İŞİNİZİ SEVGİNİZİ HARMANLAYIP BİZLERE SUNDUĞUNUZ İÇİN. Hergün yorucu bir gün dönüşü kapıyı araladığımızda bizlere daha yaşanılası bir yurt bırakmak için yorulmak nedir bilmeksizin gösterdiğiniz uğraş için hepimiz sizlere minnettarız.

ankarada birdaha gitsem birdaha kalmayı isteyeceğim bir yurttu ardıçlar...yemekelri guzel,personeli sevecen,patronları öğrenciye yatırım yapıyor ee daha ne olsun bır tıcarı muessesede öğrenci için bence ideal bir yer...ama dogup buyudugum ev gıbı olması ımkansız saygılarımla...

Öncelikle şunu söyleyebilirim Ardıçlar'ı diğer yurtlardan ayıran bir çok özellik var. Vizyonu ve misyonu olan bir kurum, yönetim çalışanları oldukça toleranslı ve iyi niyetli olmakla birlikte insanı boğmayan, daraltmayan bir yapıya sahipler.Yemekler şahane ve sağlıklı. Protein, karbonhidrat, vitamin gibi insan vücuduna gerekli her besini içeren haftalık menüler var ve menüler kendini tekrar etmiyor. Temizlik açısından baktığımızda yurt oldukça temiz zaten yurdun iç dizaynında beyaz renk yoğunluklu olması temizlik konusunda kendine güveni göstermekte. Temizlik ve yemek alanında çalışan ablalar her zaman güler yüzlü ve canayakınlar. Kısacası Ankara'ya geliyorsanız ve yurtta kalacaksanız; okul yurdu, ya da başka yurtları unutun... (Bu yazdıklarım Bahçelievler şubesi için geçerlidir, Balgat'takini görmedim.)

Şuan bu sayfadaki yorumları okuyan kardeşlerime ve ailelerine ilk başta çok şanslı olduklarını söylemek istiyorum...Sizi şuanda kendimden çok şanslı görüyorum çünkü ARDIÇLAR yurdunu gezip,gördükten sonra herhangi bir zaman kaybınız olmayacak..2005 yılında ARDIÇLAR YURDUNU tanımadan önce 1 hafta ailemle ankara sokaklarında diğer yurtları görmek zorunda kaldık :(( size o bir haftadaki kötü tabloyu görmemeniz için ilk olarak ARDIÇLAR yurdunu gezip görmenizi ŞİDDETLE tavsiye ediyorum. Zaten ARDIÇLAR yurdunu,imkanlarını, hizmetlerini gördükten sonra başka bir yurt arayışına gireceğinizi DÜŞÜNMÜYORUM BİLE..2011 Yılında olmamıza rağmen her Ankaraya gelişimde ilk durak noktam ilk yuvam olan ARDIÇLAR yurduna uğramam zaten herşeyi özetlemiyor mu ?. Lafın kısası kardeşlerim rahat etmek, sıcak bir ev ortamını bulmak, KALİTE istiyorsanız lütfen zaman kaybetmeden ARDIÇLAR yurduna gidin gittikten sonra zaten istesenizde geri dönüşü çok zor çünkü diğerlerinden çok ama çok farklı kendinizi bir anda odanızı seçerken bulacağınızda hiç şüphem yokk...(bende öyle olmuştu:))şimdiden hepinize başarılarrr..!!

Ardıçlar Erkek Öğrenci Yurdu gerek konum itibariyle gerekse hizmet kalitesi bakımından Ankara' da üst düzey bir kuruluştur. Yurdunuzda kaldığım 6 aylık süre zarfında başta müdüriyet personeli olmak üzere bütün çalışanların iyi niyetli ve özverili davranışları beni çok ama çok mutlu kılmıştır. Buradan yurt müdürlerimize gece müdürümüze temizlik çalışanlarına ve yemekhane sorumlumuza şükranlarımı sunuyorum. Kesinlikle rahatın konforun ve huzurlu bir ortamın sunulduğu bir ortamda kalmaktan çok zevk aldım.

Kaliteli ve sistemli çalisan bir yurt. En önemlisi elestirilere açik ve daha iyisi olsun diye gayret eden bir mentalite var yönetimde. Mesala: Internet daha iyi olsun diye girisimde bulunacaktir. Ben 3 ay kaldim ve memnun oldum.

çalışanlarıyla,temizliğiyle,öğrenci profiliyle rahat edebileceğiniz bir ortam.teşekkür ederim.

Yurdunuzda pardon sıcacık yuvanızda 1 yıl geçirdim. Öncelikle bizim evimizde gibi rahat hissetmemizi sağlayan temizlik ve mutfak görevlileri ablalarımıza (Zehra, Aysel Ablalar), bizim rahatça uyumamızı sağlayan gece müdürü Yusuf Bey'e, her sorunumuza çözüm üretmeye çalışan müdürlerimize (Ayşe Hanım - Melih Bey) ve bize sunduğu güzel hizmetlerden ötürü yurt sahibi Hasan Bey ' e teşekkürlerimi iletiyorum. Çok rahat ve güzel ortamı olan bir yer herkese tavsiye ederim.

Yurdumuzun ( Bahçelievler şubesi ) ilk açıldığı günden beri öğrencisiyim. Bu yıl 4. yılım olacak. Sanırım Ankara'daki çevrem, arkadaşlarım, tanıdıklarımın da yorumlarını okuyunca diyebileceğim tek bir şey var; 'Ankara'nın en kaliteli yurduna hoşgeldiniz'. Geçtiğimiz 3 yıla baktığımda ne kadar sıcak, ne kadar cana yakın, samimi bir aile ortamı kurulabildiğini, bu ticari işletmelerde diğer öğrenci yurtlarında olmayan bir gerçek olduğunu bir kere daha gördüm. Sizi tanıdığım için mutluyum. Teşekkürler Ardıçlar Ailesi..

Yaklaşık iki haftadır Bahçelievler şubesinde staj yaptığımdan dolayı kalmaktayım.Kaliteli,temiz ve sıcak bir ortam.Yurt sahibi Hasan Bey'e,Melih Bey'e,Ayşe Hanım'a,temizlik görevlisi ablalara,özellikle Balgat şubesinden bir hafta geçici olarak gelen İsmail Abi'ye ve Zehra Abla'ya bize bu imkanları sundukları için çok çok teşekkür ederim...

Ardıçlar Bahçeliyi internetten görüp, yorumları okuyarak beğenmiştim. Yedinci caddeye yakınlığı da yurdu seçmemde bir diğer etkendi. 6 Aylık staj sürem boyunca temizliği personelin güleryüzü ve anlayışı ile bana ev ortamını yaşatan herkese teşekkürler.

Hizmetinizden çok memnun kaldım özellikle temizlik hizmetiniz ve yemekleriniz çok güzel ve kaliteli başta temizlik personeliniz zehra ve aysel hanıma teşekkür ediyoruz

bu yurtta iyisiyle kötüsüyle acısıyla tatlısıyla dolu dolu 2 senem geçdi, 2009 un ağustosunda kaydolup aynı yılın eylülünden bu yana yaz okullarıda dahil olmak üzere yaklaşık 20 aylık süre zarfı içersinde bu yurttayım, yurt gerek personellerin itinalı çalışmaları, gerek yemek konusundaki gösterilen özen, gerek odaların temizliğinin önemsenerek gerçekleştirilmesi gerekse huzur ve asayişimizde büyük rol üstlenen gece müdürü yusuf beye ve idarecilerimize teşekkürlerimi iletirim, yurttaki son 3 hafdam, ancak kendim bu yurttan şikayetçi olmamakla beraber bu yurdu duyupda gtmek isteyenlere tawsiye edebileceğim bi yurttur, hepinize kolay gelsin iyi günler...

Yaklaşık 40 gün, stajım boyunca kaldığım Bahçeli şubesinde, bize bu güzel yurt imkanını sağlayan başta Hasan ARDIÇ'a sonra müdürlerimize, temizlik görevlisi ablalara ve mutfak sorumlumuz Zehra ablaya teşekkür ediyorum.Yemekleriyle,temizliğiyle ve çalışanlarıyla çok kaliteli bir yurt. Ankara'da kalacak güzel bir yurt aynı zamanda bir ev ortamı arıyorsanız çok da fazla düşenmeden uğrayabilirsiniz. Bana her konuda yardımcı olan herkese ve Ardıçlar Yurdu'na teşekkür ederim.

Kendinizi rahat edebileceğiniz bir ortam içinde bulacaksınız yurt kavramının tam anlamını burada gördüğüm hizmek sevgi bağı ile kendinizi bu yurtta bu ortam içinde rahatta ve güvende hisedebileceğinizi inanıyorum bizlere güzel ve temiz bir ortam sağladıkları için ardıçlar özel erkek yurdu çalışanlarına tşk eder saygılarımı sunarım...... hukuk 2 çi sınıf öğrencisi Engin YILDIZ

Menu'de yaprak sarması (dolma) olan tek yurt:) Herkese tavsiye ederim. profesyonel,temiz ve kaliteli

Gerek konumu gerek binası gerekse personeliyle gerçekten sıcak bir yuva havasını yaşatan,temiz odaları ve hijyenik koşullarda hazırlanan yemekleri ile güven veren,boş vakitlerimizi değerlendirebileceğiz bir oyun salonu ve sessiz bir ortamda ders çalışmak isteyenlere sunduğu etüt odasıyla ''Ardıçlar'' gerçekten bir numara.

Üniversiteye 2009 yılında başladım.Şuan 3.sınıfım ve Ardıçlar Yurdunda 3.yılım.Ankarada gözümü açtığım andan itibaren okulumu gördükten sonraki gördüğüm ikinci adres burası...Ve insana kendi evinin adresini unutturacak kadar sevgi,şevkat ve aile sıçaklığını veren bir yurt...O kadar güzel anılarım geçtiki, bizden sonra gelecek veya eylül ayında yerleşecek öğrenci arkadaşlarımında bu duyguları ve ortamı tatmasından başka tavsiyem ile birlikte sözün bittiği yer diyerek ardıçları kendilerine adres göstersinler diyorum.Hasan Ardıç bey yurdumuzun sahibidir.Fakat kendisi yurdun sahibi gibi değilde tamamen öğrencinin isteklerine cevap veren,evladı gibi yurda değil insana sahiplenen bir insandır.İsmail bey; kendisi yurdumuzun güvenlik ile birlikte, kundaktaki çocuğun başında sabahlayan, evlada olan bakış açısını kendisine şiar edinmiş bir kişiliğe sahip insandır.Yemekhanedeki aşçı annelerimiz,öz annemiz olmasada onların yemekleri ve karnı aç diye telaşla karnını doyurmaya çalışan anne sıcaklığı ile annelerimizin yemeklerini damaklarımızda bırakmayıp her geçen gün hissettiren insanlardır.Katların ve odalarımızın temizliğini yapan ablalara gelince onlarda kendi evindeki temizliğin aynısını odalarımızda gösteren,evimizdeki o temiz ve nezih ortamı her gün sağlayan,ütümüzü yapıp,çamaşırımızı yıkayarak katlayan,nevresimimizi her hafta değiştiren emekleri üstümüzde fazlasıyla olan insanlardır.Kısacası bu yurt büyük bir ailedir.Gülmesinide bilen ağlamasınıda bilen Ardıçlar ailesidir.Hizmet aşkını fazlasıyla sunan 3 yılımda da bana rahatlığı,huzuru ve aile sıcaklığını veren, emeği geçen Yönetime,abilerime,ablalarıma ve tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.''Ardıçlar odurki koya yurtta bir eser,eseri olmayan yurtların görki gölgesinde yeller eser''...

Mükemmel bir yurt deneyimi yaşadım. Bir yıl boyunca herkesle şakalaştım mutlu bir yuvaydı benim için.

gerçekten arkadasların anlattığı kadar varmış. güzel bi yurt.

2 sene boyunca bahcelievler subesinde kaldim. her konuda kaliteli bir yurt ve son derece sicakkanli calisanlara sahipler. tamamen ogrencinin iyiligini dusunen bir anlayisla calisiyorlar. hicbir sekilde yabancilik cekmedim, cok sicak bir aile ortaminda guzel bir 2 sene gecirdim.

Kaliteli temiz bir yurt olduğunu düşünüyorum 4 senedir bu yurtta kalmam da bunun bir göstergesi..

Hello guys!! i have been staying here in Ardiçlar Ögrenci yurt from past 5 months. I would say that it is one of the best dormitory. it is newly built..all the rooms are very neatly maintained..the yurt is closest to all shopping and work place and close to universities..food they serve is delicious..of course i dont like very few vegeterien food...but they keep rotating the menu on a frequent basis..so its good. and the pricing of the rooms are affordable..and the other boys in the dormitory are friendly and once in a month we play football match..just to have fun and its just like a get together.. and most of all the staff here is very very friendly and loving. So if you guys plan to stay in some boys dormitory...then close your eyes and plan to stay in Ardiçlar. i bet you will love it. Bye.

sene içerisinde üniversitedeki kampüs yurdunda kalmıştı yaz okulundan dolayı bahçelievler ardıçlar yurdunu gezdim ve kalmaya karar verdim.Özel yurt olması çalışanların ilgisi alakası olsun nezih bi semtte olması olsun bir çok yönden avantajlı bi yurt. sabah kahvaltı ve akşam yemekleri çamaşır herşey içinde ayrıca odalarda tv ve wifi mevcut daha da önemlisi günlük temizlik bu yönlerden dolayı burda kalmayı düşünen arkadaşlara ardıçları içtenlikle tavsiye edebilirim

Tek çocuğumuzu gurbete göndermenin endişesi ve korkusu içerisindeyken,tanıştığımız Bahçelievler ARDIÇLAR Yurdunun kaliteli idarecileri ve hizmetleri sayesinde 3 yıldır huzurluyuz.Anne Baba olarak sizlere teşekkür eder Başarılarınızın devamını dileriz.

Arkadaşlar Ankara'da çalışıyorum ve halen yurtta kalmaya devam ediyorum. Hergün mutlaka odalar,banyolar,tuvaletler,mutfak yani aklınıza gelen her yer temizleniyor. Yemekler temiz ve lezzetti.Kalmadı yetmeyecek derdi de yok.En önemli özelliği de 7.caddeye paralel olması asla canınınız sıkılmaz. Milli kütüphane (5dk) AŞTİ ve ANKARAY (15-20dk) Anıtkabir (20-25) dk bunların hepsi yürüme mesafesinde.

Kaldığım 21 gün boyunca gerek temizlik gerekse yemeklerin sağlıklı ve lezzetli oluşuyla övgüyü hak eden yurt. Size taahhüt edilen hizmetleri sunmasının yanında merkezi olması bir diğer avantajı. Ve tabiki güler yüzleri ve ilgileriyle size yabancı hissettirmeyen ve huzurlu bir ortamda yaşamanızı sağlayan yurt çalışanları. Tüm özellikleriyle beklentileri karşılayan bir yurt, teşekkürler Ardıçlar :)

Sıcakkanlı insanların çalıştığı, temiz ve kaliteli bir yurt. Ev rahatlığında ve güzelliğinde. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Yurtta 3. senem olucak temizliğinden konumundan rahatlığından kesinlikle memnunum. Şüphesiz kaliteli öğrenci yurdu

Ankaraya ilk adımımı attığımda bulduğum ve bu konuda kendimi şanslı hissettiğim ciddi anlamda temiz , konforlu , huzurlu , sıcak ve samimi bir yurt , ve konum olarak gerçekten çok merkezi , toplu taşıma imkanlarına çok yakın. Eğer seçeneklerinizden birisi Ardıçlar ise kesinlikle burayı seçmenizi öneririm , kesinlikle pişman olmayacaksınız.

2 yıldır Ardıçlar yurdu Balgat şubeşinde kalıyorum. Yurdun yeri merkezi olduğu için çok iyi yerde. İşlek bir caddeye yakın istediğin herşeye ucuz ulaşabileceğin Balgat'ta olması çok büyük avantaj. Ayrıca okulun servisleri yurdun hemen önündeki caddeden geçmesi ve eğer o servisi kaçırırsak 15 dakika yürüme mesafesinden okulun ring servislerine (saatte bir oluyor) binme imkanımız oluyor. Yurt yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu sene de inşallah buradayım :)

Ankara'daki en kaliteli yurtlardan birisi. Bes yildir burada kaliyorum. Kendimi cok nadir bir yurtta kaliyormus gibi hissettim. Evim oldu burasi. Konusamayacagim, tartisamayacagim, taleplerimi dile getirmekten cekinecegim hicbir durum yasamadim yurt yönetimi ve personeliyle. Sorunlarimiz da oldu süphesiz zaman zaman, ama hep oturup konustuk ve herkesi memnun eden cözümler bulduk. Her sey icin tesekkürler Ardiclar..

2 Yıl kaldığım, yönetiminden ve çalışan kadrosundan çok fazla memnun kaldığım tek yerdir ardıçlar. Gerek temizliği, gerek hizmeti gereksede çalışan güler yüzlülüğü açısından eşi benzeri olmayan bir ev ardıçlar. Güvenliği açısından da gayet iyi olmasıda diğer bir özelliği. Söylemeden geçemiycem, eğer ardıçlara giderseniz Zerrin ablayı mutlaka tanıyın (: ankaranın tartışmasız en iyi yurdu..